Відеогалерея

Участь ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» в передачі «Даю слово» на телеканалі СТС

Сумський обласний центр зайнятості, ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ», роботодавці і місцева влада комплексно підходять до вирішення проблем безробіття в регіоні, на чому наголосив в студії телеканалу СТС директор ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» Гузь М.О., та в інтерв’ю директор Обласного центру зайнятості Підлісний В.І. і роботодавець Кошлач Р.В.

 

Опановуємо нову професію!

03-11-2017

У «Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» перші 12 слухачів проходять навчання за професією «Зварник пластмас», з якими зустрівся заступник голови Сумської ОДА Боршош І.С., роботодавець та керівництво обласного центру зайнятості.

 

Навчатися ніколи не пізно

06-10-2017

У «Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» слухачі, які опановували професію «Машиніст (кочегар) котельні» складали іспити та отримували посвідчення на право виконання робіт з підвищеною небезпекою.

 

Презентація Сумський центр ПТО ДСЗ

14-07-2017

 

Бліц-інтерв’ю заступника голови Державної служби зайнятості Сергія Кравченка

16-06-2017

 

Державна служба зайнятості України

28-11-2016

Відеролік про послуги Державної служби зайнятості Ви можете переглянути натиснувши «Докладніше». Більше про послуги Ви можете дізнатись на сайті Державної служби зайнятості