Загальна інформація

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».


Адреса: 40030, м. Суми, майдан Незалежності, 3 (1-й поверх площею 301,8 м2 та 4-й поверх площею 272,9 м2 будівлі Сумського обласного центру зайнятості).
40030, м. Суми, майдан Незалежності, 3/1 (4-й поверх бізнес-центру «Акрополь» площею 417,7 м2)

E-mail: sumycpto@gmail.com, телефон/факс: (0542) 610-357.
Дата проведення державної реєстрації 1 листопада 2010 р.

Роботу Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості очолює директор Гузь Михайло Олексійович.

Головним завданням центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей. Тому основними завданнями  центру з часу початку роботи передбачено:
– організація змісту навчання з первинної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації щодо потреб конкретних клієнтів та оперативного реагування на зміни ринку праці;
– наближення організації навчання дорослого населення до європейського рівня з використанням найсучасніших методик та технологій;
– розширення обсягів навчання за гнучкими інноваційними технологіями, впровадження індивідуального навчання (з метою підвищення якості підготовки слухачів їх конкурентоспроможності на ринку робочої сили, сприяння вирішенню питання кадрового забезпечення роботодавців з актуальних на ринку праці професій Сумщини та сусідніх Полтавської і Чернігівської областей);
–  передбачення роботи майстерень навчального закладу за принципом самоокупності можливість надання послуг як безробітним, так і широкому колу клієнтів;
– створення інфраструктури центру таким чином, щоб забезпечити замкнутий цикл «Навчання – виробнича практика – реалізація готової продукції/послуги»;
– організація підвищення кваліфікації безробітних;
– створення транзитних робочих місць для осіб без досвіду роботи, спрямованих на удосконалення здобутих ними знань і вмінь задля подальшого працевлаштування таких осіб на постійне робоче місце.
Одним із пріоритетних напрямків роботи ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» є організація професійної підготовки, та підвищення кваліфікації безробітних громадян. На сьогоднішній день навчаємо за наступними ліцензованими професіями: «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Перукар» (перукар-модельєр), «Манікюрник», «Машиніст (кочегар) котельні», «Оператор котельні», «Зварник пластмас», «Педикюрник», а також на курсах підвищення кваліфікації з розряду на розряд за напрямом підготовки «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації» та на курсах цільового призначення за майже 25-ма напрямами.

Для забезпечення навчального процесу у центрі створена відповідна сучасна матеріально-технічна база.
Для організації навчання залучені педагогічні працівники за цивільно-правовими угодами. Такі як: кандидати наук, старші викладачі, спеціалістів І категорії, спеціаліст ІІ категорії.

ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» власного гуртожитку немає.

Слухачі нашого навчального закладу проживають в гуртожитку Сумського коледжу економіки і торгівлі за адресою: м. Суми, вул. Троїцька, 39, відповідно до договору №3 від 1 січня 2017 року «Про надання послуг проживання у гуртожитку».

Умови для навчання осіб з особливими потребами

В ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ»  наявні умови для навчання осіб з особливими потребами.  Сумський обласний центр зайнятості  встановив підйомник для інвалідів-колясочників.