Матеріально-технічна база

Освітня діяльність Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» здійснюється в навчальних приміщеннях за адресою: майдан Незалежності, 3 (1-й поверх) площею 301,8 м.кв та майдан Незалежності, 3/1 («Акрополь», 4-й поверх) площею 290,8 м.кв.

Навчальні кабінети, лабораторії оснащені відповідно до вимог державних стандартів України за професіями: «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Перукар (перукар-модельєр)», «Манікюрник», «Машиніст (кочегар) котельні», «Оператор котельні», «Зварник пластмас».

Сучасними комп’ютерами обладнано кабінет інформаційних технологій з доступом до мережі інтернет.

Парк комп’ютерної техніки налічує 43 комп’ютери та 8 одиниць оргтехніки (принтери, багатофункціональні пристрої, ксерокс), які використовуються для потреб навчального процесу. Мультимедійні засоби навчання (проектори, телевізор, мультимедійна дошка) активно використовуються викладачами в навчальному процесі. Це дозволяє при вивченні навчального матеріалу підвищувати мотивацію навчання, забезпечує можливість вибору викладачем і слухачам виду діяльності, об’єму матеріалу, що вивчається, сприяє упровадженню самостійних форм роботи слухачів.

В кабінетах та лабораторіях є наочні посібники (плакати, стенди), нормативні документи. В організації навчально-виробничого процесу використовуються матеріали публікацій з підписаних передплатних періодичних видань з питань професійного навчання, охорони праці, бухгалтерського обліку та правового забезпечення діяльності центру.
Також в навчальному закладі є бібліотека з читальним залом на 10 місць та книжковим фондом 970 екземплярів.

Температурний режим приміщень перебуває в межах норми. Всі заняття забезпечуються необхідними приладами та навчальними матеріалами.
Усі навчальні приміщення навчального закладу, мають централізоване водозабезпечення та каналізацію. Теплопостачання центру здійснюється від газової котельні. Санітарний стан будівель добрий і відповідає санітарно-технічним вимогам. Матеріальна база центру постійно зміцнюється. Центр забезпечений необхідним транспортним засобом.
У ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» здійснюється контроль за дотриманням вимог техніки безпеки згідно з установленим у закладі порядком.
Керівництвом центру проведено модернізацію навчальних кабінетів та майстерень, планується подальше переобладнання аудиторних площ, придбання нових комп’ютерів та оргтехніки.

 Матеріально-технічна база навчального відділення за професіями сфери торгівлі

Лабораторії товарознавства продовольчих та непродовольчих товарів

Матеріально-технічна база навчального відділення за професіями сфери послуг

Матеріально-технічна база з професій «Машиніст (кочегар) котельні» та «Оператор котельні»

Матеріально-технічна база з професії «Зварник пластмас»