Зустріч директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного зі слухачами професії «Манікюрник», які приступили до навчання

18 жовтня 2017 року у Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості» відповідно до рішення приймальної комісії до навчання приступила група слухачів за професією «Манікюрник».

Зі слухачами зустрівся директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. Пройшла відверта розмова в обговорені найактуальніших питань, пов’язаних з підвищенням конкурентоспроможності професій сфери обслуговування. На зустрічі був присутній директор «Сумського центру ПТО ДСЗ» Гузь М.О.

Майстер з манікюру та моделювання нігтів — зараз дуже затребувана спеціальність. Серед майстрів чимало людей з хорошою освітою і багатим досвідом роботи за плечима, але вони віддали перевагу нігтьовій індустрії як пристрасті і заробляють улюбленою справою аж ніяк не менше, а часом і більше, ніж в разі роботи з профільної спеціальності.

Відповідно до навчального плану група майбутніх манікюрників буде отримувати знання із загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки та відпрацьовуватиме навички на професійно-практичних заняттях.

Сподіваємось, що наші слухачі за час навчання удосконалять свої практичні навички та теоретичні знання аби успішно пройти кваліфікаційні пробні роботи, державну кваліфікаційну атестацію та стануть конкурентоспроможними на ринку праці, успішно працевлаштувавшись на робочих місцях.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *