Державна кваліфікаційна атестація

26 жовтня  2017 року слухачі групи № 154 за професією «Перукар (перукар-модельєр)»  склали кваліфікаційні пробні роботи. 27 жовтня 2017 року — пройшли державну кваліфікаційну атестацію.

Члени державної кваліфікаційної комісії, у складі  — Фурдило І. І., Ткаченко Л. В., Прімова О. М., Калмикова Л. В., зазначили  добрий рівень вмінь та навичок з: миття та масажу голови, прості та класичні, базових та сучасних, чоловічих, жіночі та дитячих модельних стрижок із застосуванням прогресивних методів та технологічних прийомів з урахуванням індивідуальних особливостей людини; укладання волосся феном способом “бомбаж”, “брашинг” та пальцями рук,   гарячої завивку волосся  локонами різних видів та хвилями із застосуванням прогресивних інструментів та способів, модельних зачісок із використанням різних типів бігуді та з урахуванням індивідуальних особливостей людини; холодного укладання волосся хвилями,  хімічної завивки волосся різними способами із застосуванням  як класичних, так і прогресивних технологій; фарбування волосся  фарбниками різних груп, зафарбовувати сивину.

Члени комісії, а саме роботодавці достойно оцінили фахову підготовку наших слухачів та відмітили вміння та навички, отримані слухачами на практичному навчанні.

На день складання ДКА всі слухачі отримали запрошення на роботу.

Успіхів Вам, випускники, в подальшому професійному зрості та житті!

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *