Зустріч з роботодавцем ТОВ «Преміум Стар»

25 жовтня 2017 року, за ініціативою Сумського міського центру зайнятості,  відбулась зустріч начальника відділу організації профнавчання Сумського обласного центру зайнятості Москаленко С.О., начальника відділу активної підтримки безробітних Сумського міського центру зайнятості Перинської О.С., директора ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ»  Гузя М.О. з адміністрацією взуттєвої фабрики ТОВ «Преміум Стар».

На захід були запрошені безробітні, які тривалий час знаходяться на обліку в центрі зайнятості, особи без професії та особи, для яких відсутня на ринку праці підходяща робота.

Мета проведення даного заходу — ознайомлення безробітних із специфікою роботи фабрики, її матеріально технічною базою, умовами праці, оплатою  праці, інформування присутніх про особливості проходження попереднього професійного навчання.

Представники ТОВ «Преміум Стар» проінформували  безробітних про важливість робітничої професій, про основні вимоги до представників даної професій, про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того щоб працювати на даному підприємстві.

На зустрічі Гузь М.О. обговорив з директором ТОВ «Преміум Стар» навчальні плани і програми, вимоги до практичних занять, що сприятимуть формуванню майбутньої кваліфікації працюючих.

Адміністрація  ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ»  сприятиме  навчанню майбутніх слухачів та їх працевлаштуванню.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *