Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

26 жовтня 2017 року  заступник директора з навчально-виробничої роботи Будюк О.О. відвідав дев’яту Міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та шосту Міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.

У програмі виставок:

  • Презентація здобутків закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів із реформування галузі освіти.
  • Презентація досвіду співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами та практики реалізації спільних інноваційних педагогічних, наукових і науково-технічних проектів.
  • Обмін практичним досвідом інноваційного розвитку на науково-практичних конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах, презентаціях, експертних дискусіях, дискусійних панелях.
  • Демонстрація сучасних засобів навчання, обладнання, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.
  • Інформування майбутніх абітурієнтів і їх батьків про умови прийому до навчальних закладів, підготовчі курси, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.
  • Вручення переможцям конкурсів виставки почесних нагород і сертифікатів.

Під час виставкових семінарів обговорювались ключові питання  імплементації  Закону України «Про освіту» у сфері професійної освіти інноваційного розвитку професійної освітньої системи, упровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонстрували інноваційні розробки навчальних закладів.

Освітяни Сумщини гідно представили навчальні заклади області та здобули 9 нагород.

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *