Зустріч із заступником голови Сумської облдержадміністрації

2 листопада 2017 року заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош відвідав Сумський обласний центр зайнятості та Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Відповідно до програми робочого візиту, І. Боршош ознайомився з учбовим процесом та матеріально-технічною базою ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ».

Директор ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» Михайло Гузь та директор ТОВ «КБ-Екопроект» Роман Кошлач презентували нову спеціальність, за якою навчаються вчорашні безробітні, — «Зварник пластмас». Дванадцять слухачів прибули здобувати фах з різних районів Сумщини. У перспективі всі вони будуть працевлаштовані у ТОВ «КБ-Екопроект», яке об’єднує компанії ‒ партнери України, Чехії, Австрії й пропонує комплексне розв’язання багатьох надсучасних завдань. Нині практичні навички та теоретичні знання вони отримують у ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» з допомогою висококваліфікованих майстрів ТОВ «КБ-Екопроект».

Заступник голови облдержадміністрації І. Боршош наголосив, що такі спеціалісти сьогодні вкрай необхідні на виробництві побутових виробів, гальванічного обладнання, в авіапромі і виробництві автомобілів, у медичній галузі, сільському господарстві, переробній промисловості. З розвитком та становленням об’єднаних територіальних громад зварювальники пластмас також будуть конче потрібні саме тут. Тому він закликав спеціалістів служби зайнятості продовжувати курс на поглиблення співпраці з ОТГ.

ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» вирізняється з-поміж інших подібних навчальних закладів мобільністю, оперативністю придбання професії, гарантією працевлаштування. Бо готуються кадри на конкретне замовлення роботодавця. Ринок праці – головний замовник кадрів. Тому невдовзі планується підготовка електрогазозварників, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва різних категорій, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, охоронно-пожежної сигналізації.

Навчальний процес максимально наближуємо до місця помешкання безробітного. Групи бажаючих придбати конкурентоспроможну спеціальність ми зможемо розмістити у будь-якому районі Сумщини.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *