День працівника соціальної сфери України

Є така професія — соціальний працівник. І у першу неділю листопада в Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Свято було створене, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Крім того, працівники соціальної сфери забезпечують контроль трудової зайнятості населення, організацію своєчасної виплати заробітних плат та регулюють трудові відносини між працівником та роботодавцем.

Соціальні працівники — це люди, які за професійним обов’язком, а головне — за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам.

Дане свято стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки.

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» веде постійну соціальну роботу, а саме:

  • ведеться робота по наданню безкоштовних послуг з манікюру та перукарського мистецтва, згідно з розробленим графіком, відповідно до заключних договорів з Комунальною установою «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» «БЕРЕГИНЯ», з Українським товариством глухих Сумською обласною організацією «УТОГ», а також із Сумським обласним військовим комісаріатом;
  • ведеться робота по наданню безкоштовних послуг з манікюру та перукарського мистецтва учасникам АТО і переселенцям;
  • навчання безробітного населення;
  • психологічна підтримка учасників АТО і переселенців.

Навчальний заклад щиро вдячний за співпрацю членам даних організацій, за їх позитивні відгуки про роботу слухачок — майбутніх перукарів та манікюрників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *