Зустріч з роботодавцями ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ» та ПАТ «МОТОР СІЧ»

14 листопада 2017 року Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за підтримки Сумського обласного центру зайнятості організовано та проведено «круглий стіл» з роботодавцями — ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ» (м. Суми) та ПАТ «МОТОР СІЧ» (м. Запоріжжя).

В програмі зустрічі відбулося засідання круглого столу, в якому взяли участь:

Підлісний В. І — директор Сумського обласного центру зайнятості.,

Дмітрієв В. В. — заступник директора обласного центру зайнятості,

Гузь. М. О. — директор державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»,

Будюк О. О. — заступник директора з навчально-виробничої роботи державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»,

Кошлач Р. В. — директор ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ»,

Ляшко В. В. — комерційний директор ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ»,

Головенко І. О. — заступник начальника ремонтно-монтажного цеху ПАТ «МОТОР СІЧ»;

Клєпач В. А. — начальник технічного бюро ремонтно-монтажного цеху ПАТ «МОТОР СІЧ»;

Кабаненко І. М. — ведучий технолог ремонтно-монтажного цеху ПАТ «МОТОР СІЧ»;

Сторчак О. А. — виробничий майстер дільниці по виготовленню виродів з пластмаси ремонтно-монтажного цеху ПАТ «МОТОР СІЧ».

Виступили: Підлісний В. І., Гузь М. О. та Кошлач Р. В.

Основними питаннями, які були розглянуті на засіданні круглого столу, це перспективи співпраці Сумського обласного центра зайнятості та Державного навчального закладу «Сумський центр ПТО ДСЗ» з роботодавцями, навчання висококваліфікованих робітничих кадрів за професією «Зварник пластмас» як для ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ» так і для ПАТ «МОТОР СІЧ».

Відповідно до програми зустрічі Гузь М. О. презентував роботу Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та запросив гостей із Сум та Запоріжжя на відкрите заняття до слухачів, що навчаються за професією «Зварник пластмас».

Роботодавці дали належну оцінку навчальному закладу щодо професійного навчання слухачів з професії «Зварник пластмас» і готові направити на навчання представників ПАТ «МОТОР СІЧ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *