Практичне заняття на тему: «Протипожежна безпека»

30.11.2017 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» керівником та інженером з охорони праці було проведено практичне заняття на тему: «Протипожежна безпека» для працівників закладу та слухачів груп: «Манікюрник», «Перукар (перукар-модельєр)», «Зварник пластмас», «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації» на якому були розглянуті питання: основні вимоги пожежної безпеки, правильність використання різних первинних засобів пожежогасіння, будова та порядок використання вогнегасників, а також як діяти на випадок виникнення пожежі та у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

На практичному занятті інженер з охорони праці – Савочка О.О. продемонстрував, як правильно користуватися вогнегасником (ВП-5) та (ВВК-3,5). А самі активні працівники та слухачі Державного навчально закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» показали свої практичні вміння у використанні вогнегасника при гасінні пожеж.

Також на практичному занятті був присутній та брав участь директор Сумського обласного центру зайнятості Підлісний В.І., працівники Сумського обласного центру зайнятості, провідний інженер з охорони праці, цивільного захисту та мобілізаційної роботи – Боярко А.А.

Варто додати, що проведений протипожежний інструктаж є важливим в даний період часу.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *