Профорієнтаційна робота ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ»

Вибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме профорієнтація має ставити знак рівності між життєвими прагненнями молоді й суспільними потребами в трудових ресурсах на ринку праці.

Профорієнтаційна робота Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» спрямована на залучення до вступу випускників середніх та вищих навчальних закладів, працівників установ різних галузей економіки, а головне — безробітного населення.

Тому з метою вдосконалення профорієнтаційної роботи Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» спільно з Сумським обласним центром зайнятості організували профорієнтаційні заходи в базових центрах зайнятості області.

Майстри виробничого навчання навчального закладу Токар Ж.Ю. та Стецун С.О. в базових центрах зайнятості провели агітаційно-роз’яснювальну роботу, а саме, презентували професії, що про ліцензовані у навчальному закладі «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Манікюрник» «Перукар (перукар-модельєр)», «Оператор котельні», «Машиніст (кочегар) котельні», «Зварник пластмас».

Ці професії зацікавили безробітних, які під час презентації ставили хвилюючі їх запитання, визначались з можливостями подальшого навчання та працевлаштування.

Презентація відбулась на високому професійному рівні, що зазначили як представники районного центру зайнятості так і безробітні.

Адміністрація навчального закладу бажають безробітним реалізувати себе в подальшому житті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *