Зустріч директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного зі слухачами професії «Продавець продовольчих товарів», які приступили до навчання

27 грудня 2017 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості» відповідно до рішення приймальної комісії до навчання приступила група слухачів за професією «Продавець продовольчих товарів».

Зі слухачами зустрівся директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. Пройшла відверта розмова в обговорені найактуальніших питань, пов’язаних з підвищенням конкурентоспроможності професій сфери обслуговування. На зустрічі був присутній директор «Сумського центру ПТО ДСЗ» Гузь М.О.

Робота продавця насправді цікава й багатоаспектна. Професія «Продавець продовольчих товарів» різнобічна. З одного боку, це порадник, до якого покупець може звернутися по допомогу та отримати необхідну інформацію або консультацію. З іншого — це працівник, зацікавлений у збільшенні прибутків підприємства торгівлі, адже від цього залежать певні заохочення, премії й надбавки. Отже, основне завдання продавця — продати товар. Цього можна домогтися, якщо правильно його представити: розповісти про виробника, відзначити особливості товару, акцентувати на перевагах, розповісти про знижки й акції.

Відповідно до навчального плану група майбутніх продавців продовольчих товарів буде отримувати знання із загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки та відпрацьовуватиме навички на професійно-практичних заняттях.

Сподіваємось, що наші слухачі за час навчання удосконалять свої практичні навички та теоретичні знання, аби успішно пройти кваліфікаційні пробні роботи, державну кваліфікаційну атестацію та стануть конкурентоспроможними на ринку праці, успішно працевлаштувавшись на робочих місцях.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *