Випуск групи «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації»

10 січня 2018 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр ПТО ДСЗ» успішно завершили навчання слухачі довгострокових курсів цільового призначення за напрямом «Комп’ютерні технології  обробки бухгалтерської документації» та отримали сертифікати з використання у своїй роботі програмного забезпечення «M.E.Doc» та посвідчення про закінчення навчального закладу.

Особливістю бухгалтерського обліку є суцільне і безперервне спостереження за всіма господарськими операціями, що здійснюються на підприємстві. Для здійснення такого спостереження кожну господарську операцію оформляють відповідним документом.

Сучасні інформаційні технології здатні швидко одержувати інформацію і обмінятися нею. На сьогодні електронний документообіг і цифровий підпис набули широкого розповсюдження комерційних операцій.

Роботодавці відзначили, що їм хотілося б бачити в своїх компаніях кваліфікованих співробітників, що мають не тільки теоретичні знання, але і практичний досвід обробки бухгалтерської документації за допомогою ІТ технологій.

І це додатковий стимул до того, щоб початківці бухгалтера намагалися підвищити рівень своїх професійних навичок.

Адміністрація навчального закладу бажає випускникам групи «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації» амбіційних планів на майбутнє, реалізації отриманих навик і знань на новому робочому місті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *