День відкритих дверей

 

17 січня 2018 року на спільний захід – День відкритих дверей, організований Сумським обласним центром зайнятості, Сумським міським центром зайнятості, Білопільським районним центром зайнятості, Краснопільським районним центром зайнятості та ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» завітали понад 50 безробітних.

На даний захід запрошено роботодавця – ТОВ ТОВ «КБ-ЕКОПРЕКТ» в особі  директора Кошлач Р.В.

На заході проведено презентацію як навчального закладу так і подальших можливостей навчання і працевлаштування за професією «Зварник пластмас».

Мета проведення даного заходу — ознайомлення безробітних із специфікою роботи ТОВ «КБ-ЕКОПРЕКТ», їх матеріально технічною базою, умовами праці, оплатою  праці, інформування присутніх про особливості проходження попереднього професійного навчання.

ТОВ «КБ-ЕКОПРЕКТ» — виробнича компанія повного циклу, яка спеціалізується на проектуванні та виробництві очисних споруд, резервуарів і промислового устаткування із конструкційних пластмас. Основні роботи по виготовленню та монтажу обладнання проводяться кваліфікованими зварниками пластмас. Підприємство активно розвивається, нарощує обсяги виробництва та потребує вправних робочих рук.

Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з умовами праці, а роботодавцю – підібрати майбутні кадри.

Представники ТОВ «КБ-ЕКОПРЕКТ» проінформували  безробітних про важливість робітничої професій, про основні вимоги до представників професії «Зварник пластмас», про необхідність знань і вмінь, якими має бути наділена людина, для того щоб працювати на даному підприємстві.

На зустрічі Гузь М.О. обговорив з директором ТОВ «КБ-ЕКОПРЕКТ»,  навчальні плани і програми, вимоги до практичних занять, що сприятимуть формуванню майбутньої кваліфікації працюючих.

Адміністрація  ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» сприятиме навчанню майбутніх слухачів та їх працевлаштуванню.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *