Розпочато навчання за професією «Зварник пластмас»

У Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості» 14 лютого 2018 року до навчання приступила група слухачів за професією «Зварник пластмас».

Зі слухачами провели зустріч роботодавці  — ТОВ  “КБ-ЕКОПРОЕКТ», Сумський обласний цент зайнятості та адміністрація навчального закладу.

На сьогодні пластмаси використовуються в машинобудуванні, в електротехніці, автомобільній і авіаційній галузях, судобудівництві і т.д.

Розвиток пластмас почався з використання природних пластичних матеріалів (жувальної гумки, шелаку). Продовжився використанням хімічно модифікованих природних матеріалів (гума, ебоніт, нітроцелюлоза, колаген, галаліт). Перейшов до повністю синтетичних молекул (бакеліт, епоксидна смола, полівінілхлорид, поліетилен).

Відповідно до навчального плану майбутні зварники пластмас будуть отримувати знання із загально-професійної та професійно-теоретичних підготовки, та відпрацьовуватимуть навички на професійно-практичних заняттях.

Сподіваємось, що наші слухачі за час навчання удосконалять свої практичні навички та теоретичні знання аби успішно пройти кваліфікаційні пробні роботи, державну кваліфікаційну атестацію та стануть конкурентоспроможними на ринку праці, успішно працевлаштувавшись на робочих місцях.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *