Семінар-навчання фахівців з профорієнтації Сумської обласної служби зайнятості

Протягом двох днів 21-22 лютого у Сумському обласному центрі зайнятості за участі Сумського державного університету та представників Департаменту освіти та науки Сумської державної адміністрації проводився семінар-навчання для фахівців з профорієнтації обласної служби зайнятості.

Семінар-навчання організовано з метою підвищення фахового рівня та удосконалення професійної компетенції спеціалістів з профорієнтації Сумської обласної служби зайнятості.

Навчання відбувалося у форматі тренінгового майданчику.

Відкрив семінар директор Сумського ОЦЗ Підлісний В.І., а також з привітальним словом виступив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації  Боршош І.С..

Головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Сумської державної адміністрації Кощій Н.Г. зазначила, що тільки спільними зусиллями можливо досягти поставленої цілі.

Фахівці з профорієнтації Сумської обласної служби зайнятості, презентували форми і методи профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Фахівці Сумського державного університету Світайло Н.Д. та Костенко А.М. презентували використання інтерактивних форм та методів ведення профорієнтаційної роботи зі шкільною молоддю.

Активну участь в семінарі-навчанні взяв директор Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Гузь М.О., який поділився досвідом організації профорієнтаційної роботи в навчальному закладі.

В цілому, відбулась масштабна дводенна робота з обговорення шляхів оптимізації професійної орієнтації населення в Сумській обласній службі зайнятості, визначені основні напрямки профорієнтаційної роботи у 2018 р. та сплановані перспективи її розвитку до 2020 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *