ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» здобув золоту медаль на міжнародній виставці

З 15.03.2018 по 17.03.2018 відбулась головна подія освітньої галузі України – Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

До роботи виставки долучились понад 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Серед них: представники вишів та міжнародних агенцій, обласних та міських органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); навчальні заклади Державної служби зайнятості; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали.

У номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» конкурсна робота на тему: «АНДРАГОГІЧНА МОДЕЛЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ» відмічена ЗОЛОТОЮ медаллю та дипломом.

У роботі даної виставки гідно представив свою основну діяльність ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ». Результатом цього стала нагорода дипломом «За презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки».

Високу оцінку отримав майстер виробничого навчання Ключко С.А. за показ майстер-класу «Зварювання пластмас», який був нагороджений спеціальним сертифікатом.

Почесною грамотою відзначили директора ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ»  Гузя М.О. за активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучасної освіти.

Під час виставки відбулось живе спілкування директора навчального закладу Гузя М.О., заступника Будюка О.О., методиста Ткаченко Л.В., майстра виробничого навчання Ключка С.А. з організаторами виставки, представниками Міністерства освіти і науки України, колегами, а найбільш цікавою і плідною, стала зустріч-розмова з доктором пед. наук, професором, академіком-секретарем відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України Ничкало Н.Г. стосовно  роботи в сфері професійної освіти дорослого населення.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» стала майданчиком для усіх стейкхолдерів у підвищенні якості національної освіти, модернізації змісту освіти та структури освітніх програм, зміні підходів до підготовки кадрів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *