Державна кваліфікаційна атестація

20 березня 2018 року слухачі групи № 14 за професією «Зварник пластмас» склали кваліфікаційні пробні роботи, а 21 березня 2018 року пройшли державну кваліфікаційну атестацію на 2 розряд.

Члени державної кваліфікаційної комісії, у складі: Кошлача Р.В. (директор ТОВ «КБ-ЕКОПРОЕКТ»), Ключко С.А., Гузя М.О., Будюка О.О — зазначили добрий рівень вмінь та навичок зі зварювання виробів нескладної конфігурації з різних пластмас за допомогою зварювальних пальників та іншого зварювального устаткування а також блінтові тиснення простих друкарських виробів з пластмас на високочастотних зварювальних машинах різних конструкцій або виготовлення підсилювальних стрічок на верстаті за допомогою зварювання гарячим повітрям двох поліетиленових смуг; готування заготовок та пристроїв до зварювання; ведення процесу зварювання; знімання виробів, маркування, пакування, здавання їх на склад; розбирати та складати пристрої.

Члени комісії, а саме роботодавці, достойно оцінили фахову підготовку наших слухачів та відмітили вміння та навички, отримані слухачами на практичному навчанні.

Успіхів слухачам у подальшому навчанні та професійного зростання!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *