Путівник для об’єднаних територіальних громад

Сумська обласна служба зайнятості поглиблює співпрацю з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ).

Нещодавно фахівці Сумського обласного центру зайнятості та державного навчального закладу «Сумський  центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», підготували до друку та видали буклет, адресований ОТГ Сумщини.

До керівництва ОТГ прийшли нові люди, їх функції значно ширші, ніж, скажімо, голови сільської чи селищної ради, доводиться стикатися з іншими повноваженнями. Ми дійшли висновку, що навчання потребують усі. На допомогу новоствореним об’єднанням ми й підготували брошуру. Сподіваємося, вона стане у нагоді для них, візьме на себе роль своєрідного путівника, орієнтира для подальших кроків, – говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Навчальний заклад пропонує навчання представникам ОТГ за такими напрямами: охорона громадського порядку, перевірка знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя громади, цивільного захисту, безпеки та здійснення контролю у місцях масового перебування людей, запровадження енергозберігаючих технологій та використання ресурсів у процесі реконструкції будівель та споруд.

Буклет  «Децентралізація: спроможна громада – європейська Україна» отримає кожна об’єднана територіальна громада, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавці Сумщини.

Адміністрація навчального  закладу  сподівається  на плідну співпрацю об’єднаними територіальними громадами.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *