Зустріч заступника директора Сумського обласного центру зайнятості Лідії Павлик зі слухачами навчального закладу

29 березня 2018 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» розпочали навчання слухачі за професією «Продавець непродовольчих товарів».

Зі слухачами провела зустріч заступник директор Сумського обласного центру зайнятості Лідія Павлик. Пройшла відверта розмова в обговорені найактуальніших питань, пов’язаних з підвищенням конкурентоспроможності професій сфери торгівлі. На зустрічі був присутній директор «Сумського центру ПТО ДСЗ» Гузь М.О.

Відповідно до навчального плану група майбутніх продавців продовольчих товарів буде отримувати знання із загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки та відпрацьовуватиме навички на професійно-практичних заняттях.

Сподіваємось, що наші слухачі за час навчання удосконалять свої практичні навички та теоретичні знання, аби успішно пройти кваліфікаційні пробні роботи, державну кваліфікаційну атестацію та стануть конкурентоспроможними на ринку праці, успішно працевлаштувавшись на робочих місцях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *