Навчання слухачів за напрямом «Основи малого підприємництва»

З 11 по 24 квітня 2018 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» навчались слухачі на короткотермінових курсах підвищення кваліфікації за напрямом «Основи малого підприємництва».

Під час навчання з майбутніми підприємцями зустрівся директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. Пройшла відверта розмова в обговоренні найактуальніших питань, пов’язаних з відкриттям власної справи. На зустрічі був присутній директор «Сумського центру ПТО ДСЗ» Гузь М.О.

Одним із перспективних напрямів створення конкурентного ринкового середовища є розвиток малого підприємництва в країні. Світовий досвід і практика господарювання показують, що найважливішою ознакою ринкової економіки є існування і взаємодія багатьох великих і малих підприємств. Але найбільш динамічним елементом структури народного господарства, що постійно змінюються, є мале підприємство.

Слухачі  курсів навчились складати бізнес-план власного справи, планувати витрати та доходи майбутніх періодів та вести звітність власного бізнесу.

Кожен слухач  групи «Основи малого підприємництва» презентував проект власної справи та готовий бізнес-план, визначився із вибором власної справи відповідно до свого власного досвіду роботи, освіти та попередніх напрацювань, серед яких є наступні: роздрібна торгівля, архітектурні послуги, бухгалтерські послуги, освітні послуги та інше.

Слухачі подякували адміністрації та викладачам за навчання і отримані знання.

Адміністрація навчального закладу бажає процвітання бізнесу та отримання прибутків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *