Участь майстрів виробничого навчання у відкритому Сумському регіональному чемпіонаті з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

29 квітня 2018 року майстри виробничого навчання та слухачки Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» взяли участь у відкритому Сумському  регіональному чемпіонаті з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу.

Майстер виробничого навчання з манікюрної  справи Сухіна А.С. взяла участь у чемпіонаті з нігтьової естетики у номінаціях «Декорування предмету» та «Комерційний дизайн гель-лаками», де у двох номінаціях виборола перше та третє місця.

Майстер виробничого навчання з перукарської справи Калмикова Л.В. взяла участь у чемпіонаті з перукарського мистецтва у номінаціях «Коктельна зачіска з елементами плетіння», «Авторська салонна жіноча стрижка та укладка», «Стильний хвіст», де у двох номінаціях виборола перше та третє місця.

Заступником директора з навчально-методичної роботи навчального закладу на даному заході проводилась активна профорієнтаційна робота, було продемонстровано фільм про навчально-виробничу роботу закладу та проведені безкоштовні майстер-класи по плетінню.

Головним результатом участі наших майстрів у регіональному чемпіонаті та проведеній профорієнтаційній роботі є презентація навчального закладу перед роботодавцями та майбутніми слухачами.

Майстерністю наших слухачок зацікавилась велика кількість роботодавців — власників салонів краси, вони в свою чергу запросили на роботу майбутніх випускників.

Організатори чемпіонату відмітили високий рівень як майстрів виробничого навчання так і слухачок.

Адміністрація навчального закладу вітає переможців та учасників відкритого Сумського  регіонального чемпіонату, бажає нових досягнень та професійного росту.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *