Випуск слухачів за професією «Продавець продовольчих товарів»

В Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» 10 травня  2018 року успішно пройшла державна кваліфікаційна атестація слухачів групи № 258 «Продавець продовольчих товарів».

За час навчання слухачі опанували матеріали теоретичної та практичної підготовки, закріпили одержані професійні уміння та навички, самостійно працюючи на торгових підприємствах під час виробничої практики.

Результатом їх наполегливої праці стали успішно складені іспити та отримані свідоцтва про присвоєння професії кваліфікованого робітника.

Голова державної кваліфікаційної комісії Рева В.І. — директор приватного виробничо-комерційного підприємства «Берегиня», зазначила  високий рівень вмінь та навичок випускників.

По закінченню ДКА випускники висловили задоволення навчанням, високим рівнем майстерності та професіоналізму викладацького складу навчального закладу.

Останній день для випускників став підсумком їх наполегливої праці на шляху до обраної мети — стати конкурентоспроможним робітником та знайти своє робоче місце з гідною заробітною платою.

Оскільки, продавець на сьогодні  — це особа, яка виступає посередником між виробником товару і покупцем та повинна бути ввічливим, вміти спілкуватись, досконально володіти інформацією про якість продуктів тих чи інших виробників, давати поради, пропонувати та переконування в необхідності покупки тих чи інших товарів, відчувати настрій покупця, запобігати конфліктним ситуаціям, навчальний заклад бажає професійної  реалізації.

Успіхів вам, випускники, в подальшій праці та житті!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *