Навчання фахівців з питань життєзабезпечення об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад

В Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» сьогодні приступили до навчання безробітні за напрямом «Навчання фахівців з питань життєзабезпечення об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад».

В Україні відбувається реформування багатьох сфер суспільного життя. Однією із важливих змін є реформування в сфері забезпечення безпеки життєдіяльності громадян та правопорядку в об’єднаних територіальних громадах в умовах децентралізації влади, що передбачає розширення повноважень органів місцевого самоврядування у цьому напрямку. З моменту створення об’єднаних територіальних громад їх мешканці почали виявляти бажання взяти участь в організації життєдіяльності громади.

За ініціативи Сумської обласної державної адміністрації, Сумського обласного цента зайнятості в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» стартував проект щодо навчання фахівців для життєзабезпечення об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад області.

До викладання навчальних тем залучені провідні фахівці життєзабезпечення Сумської області.

Після закінчення навчання фахівці надаватимуть допомогу у забезпеченні громадського порядку, пожежної безпеки територій, будинків, приміщень, споруд, першу медичну допомогу у разі нещасних випадків, допомогу у проведенні заходів щодо безпеки в місцях масового перебування людей, консультуватимуть щодо ефективного використання енергетичних ресурсів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *