Навчання фахівців для ОТГ – естафета Конотопщини

Об’єднані територіальні громади, отримавши низку нових повноважень, зіткнулися з проблемою наближення послуг до кінцевого споживача. Йдеться, зокрема, про адміністративні послуги, які надає та чи інша об’єднана громада. Тепер у кожній громаді виникає потреба створити центр надання адміністративних послуг. А спеціалістів, які у ньому працюватимуть, на жаль, бракує.

Для упередження цього, 21 травня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти  державної служби зайнятості» розпочала навчання група за навчальною програмою «Навчання фахівців з питань пожежної безпеки та охорони праці об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад». Група сформована з 15 осіб Конотопським міськрайцентром зайнятості, для подальшого їх працевлаштування в Дубов’язівській та Бочечківській об’єднаних територіальних громадах, Присеймівській, Шаповалівській, В’язівській, Духанівській, Соснівській та Дептівській сільських радах.

В перший день роботи курсів з безробітними працювали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації І. Боршош, директор Конотопського міськрайцентру зайнятості Г. Толкачов, начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області А. Ющенко, керівник обласного комунального закладу «Сумська обласна рятувально-водолазна служба» Ю. Приходько, директор ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» М. Гузь, фахівці Конотопського міськрайцентру зайнятості.

ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» бажає  слухачам  успішного працевлаштування до об’єднаних територіальних громад та сільських рад.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *