Навчання фахівців для ОТГ – естафета Кролевчан

23 травня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» розпочала навчання група за навчальною програмою «Навчання фахівців з питань пожежної безпеки, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад».

Група сформована у Кролевецькій районній філії Сумського обласного центру зайнятості. Слухачі Кролевеччини матимуть можливість розширити компетенції та активно застосовувати їх в подальшому на робочих місцях, поповнити знання в галузі охорони праці та відповідних законодавчих документів, ознайомляться із законодавчою та нормативною базою з питань пожежної безпеки, заходами евакуації під час пожеж, а також практично відпрацюють навички надання невідкладної домедичної допомоги.

В перший день роботи курсів перед слухачами виступили: керівник обласного комунального закладу «Сумська обласна рятувально-водолазна служба» Ю. Приходько, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»  О. Будюк.

ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» бажає  слухачам  успішного працевлаштування до об’єднаних територіальних громад та сільських рад.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *