Навчання фахівців для ОТГ – естафета Путивльщини

30 травня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти  державної служби зайнятості» розпочала навчання група за навчальною програмою «Охорона громадського порядку».

Група сформована у Путивльській  районній філії Сумського обласного центру зайнятості. Слухачі Путивльщини матимуть можливість розширити компетенції та активно застосовувати їх в подальшому на робочих місцях, поповнити знання в галузі надання допомоги органам внутрішніх справу у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, участі при рятуванні людей і майна, підтриманні громадського порядку у разі стихійного лиха, правилах охорони життя на водних об’єктах, а також практично відпрацюють навички надання невідкладної домедичної допомоги.

В перший день роботи курсів зі слухачами зустрівся директор ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»  М. Гузь та провели заняття  — керівник обласного комунального закладу «Сумська обласна рятувально-водолазна служба» Ю. Приходько, начальник сектору превенції Путивльського відділення поліції Глухівського відділу поліції ГУНП у Сумській області В. Гудимов.

ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» бажає слухачам успішного працевлаштування до об’єднаних територіальних громад та сільських рад.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *