Продовження роботи по підготовці фахівців з життєзабезпечення ОТГ, сільських та селищних рад

На сьогодні співпраця з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним напрямком роботи Сумської обласної служби зайнятості. Впровадження реформи децентралізації влади в Україні, розширення повноважень об’єднаних територіальних громад викликає безліч запитань як у керівників ОТГ, так і у населення.

6 червня цього року під головуванням голови Конотопської РДА Миколи Горбенка у малій залі Конотопської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу з головами об’єднаних територіальних громад та сільськими головами Конотопського району з актуальних питань життєдіяльності ОТГ в світлі проведення в Україні реформи децентралізації влади, в засіданні якого взяв участь директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

У роботі круглого стола також брали участь голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук, директор Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко, директор департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Михайло Дубровський, начальник обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Олена Вакуленко, директор державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Михайло Гузь.

У ході заходу жваво обговорювались проблеми, які найбільше турбують громади сьогодні: питання фінансового забезпечення, соціального захисту населення, медичного обслуговування. Саме тому необхідно провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу на місцях, донести до громад суть реформи децентралізації та її перспективи.

Директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний зазначив, що головною метою роботи служби зайнятості є підвищення якості обслуговування клієнтів та запровадження новітніх технологій надання послуг шукачам роботи та роботодавцям, наголосив на важливості співпраці центру зайнятості з територіальними громадами для досягнення максимальної користі для громади та її мешканців.

В. Підлісний також наголосив на необхідності реалізації важливого проекту по підготовці ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» фахівців з питань життєзабезпечення об’єднаних територіальних громад за наступними  напрямами:

  • Охорона громадського порядку;
  • Загальні питання з охорони праці;
  • Пожежна безпека;
  • Забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення громади;
  • Цивільний захист;
  • Безпека та здійснення контролю в місцях масового перебування людей;
  • Запровадження енергозберігаючих технологій та використання ресурсів у процесі реконструкції будівель та споруд.

Так, ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» навчав 15 слухачів для Конотопщини за навчальною програмою «Навчання фахівців з питань пожежної безпеки та охорони праці об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад».

ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ»  готовий й  надалі  навчати  фахівців з життєзабезпечення ОТГ, сільських та селищних рад та надавати їм необхідну підтримку і допомогу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *