Зустріч заступника директора Сумського обласного центру зайнятості Лідії Павлик зі слухачами навчального закладу

11 червня 2018 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» розпочали навчання слухачі за професією «Оператор котельні».

18 червня зі слухачами провела зустріч заступник директора Сумського обласного центру зайнятості Лідія Павлик. Пройшла відверта розмова в обговоренні найактуальніших питань, пов’язаних з підвищенням конкурентоспроможності професій сфери теплопостачання. На зустрічі був присутній директор «Сумського центру ПТО ДСЗ» Гузь М.О.

Відповідно до навчального плану група майбутніх операторів котельні

буде отримувати знання із загально-професійної та професійно-теоретичної підготовки та відпрацьовуватиме навички на професійно-практичних заняттях.

Майбутні оператори котельні вивчать будову котлів, які обслуговуються; будову та принцип роботи відцентрових та поршневих насосів, електродвигунів та парових двигунів; схеми тепло-, паро- і водопроводів котельної установки та зовнішніх тепломереж; порядок обліку результатів роботи устаткування та теплоти, яка відпускається споживачам; будову простих і середньої складності контрольно-вимірювальних приладів.

Сподіваємось, що наші слухачі за час навчання удосконалять свої практичні навички та теоретичні знання, аби успішно пройти кваліфікаційні пробні роботи, державну кваліфікаційну атестацію та стануть конкурентоспроможними на ринку праці, успішно працевлаштувавшись на робочих місцях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *