З Днем Конституції України!

Шановні відвідувачі сайту!

Колектив Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» щиро вітає вас з визначним державним святом – Днем Конституції України.
В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.
Нехай цей святковий день принесе в ваші оселі мир, радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаємо всім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

 

З повагою,
колектив ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *