Дводенна робоча поїздка Калігаєва О.Є на Сумщину

3-4 липня 2018 року з робочим візитом на Сумщині перебував начальник відділу навчальних закладів Управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Олександр Калігаєв.

Основна мета візиту – аналіз роботи Сумського обласного ценру зайнятості та ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ».

Відповідно з програмою, у Недригайлівській районній філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч начальника відділу навчальних закладів Управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Олександра Калігаєва з директором Сумського обласного центру зайнятості Володимиром Підлісним, директором ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» Михайлом Гузь, директором Недригайлівської районної філії Аллою Ломонос, заступником голови Недригайлівської райдержадміністрації Ігорем Борисовським, Недригайлівським селищним головою Ігорем  Остапчуком по питанню проекту створення «Агрошколи» в с. Хоружівка, підготовці кадрів для об’єднаних територіальних громад і аграрних підприємств Сумщини.

Після обговорення відвідали ТОВ АФ «Хоружівка», зустрілися з її керівництвом та ознайомилися з приміщенням «Агрошколи», її об’єктами.

Олександр Калігаєв відвідав Сумський міський центр зайнятості, де директор Сумського МЦЗ Микола Кухтик ознайомив з умовами роботи колективу, розповів про активну діяльність в частині організації надання соціальних послуг з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних.

У Сумському ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» О. Калігаєв зустрівся з директором ТОВ «КБ-Екопроект» Романом Кошлачем з питань створення центру зварювання пластмас та навчання слухачів за дуальною формою освіти.

О.Калігаєв мав зустріч з колективом обласного центру зайнятості, під час якої розставив основні акценти в роботі на найближчу перспективу.

Велику увагу Олександр Калігаєв приділив державному навчальному закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Адміністрація навчального закладу провела детальну екскурсію для О.Калігаєва по навчальним аудиторіям, майстерням та лабораторіям познайомили його з кожним членом колективу та провели спільну зустріч колективу та профільним відділом Сумського обласного центру зайнятості.

Олександр Євгенович подякував всім членам колективу ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» за плідну роботу.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *