Початок виробничої практики

З 5 липня 2018 року слухачі групи № 105 за професією «Продавець непродовольчих товарів» згідно укладених договорів з підприємствами торгівлі приступили до заключного етапу професійної підготовки – виробничої практики.

Згідно робочих планів з професії: «Продавець непродовольчих товарів» виробнича практика триває 21 робочий день – 168 годин.

Розроблені і погоджені з кожним підприємством детальні програми виробничої практики, які містять перелік і види робіт, що повинен виконати слухач на своєму робочому місці. Це заклади торгівлі: м. Суми, ТОВ «Епіцентр К» гіпермаркет, вул. Героїв Крут, 1/3 дир. Луценко О.Б.,; м. Суми, ФОП Безугла К.С., вул. Горького 1/1; м. Охтирка, ФОП Онищенко О.В., вул. Андрія Шаталова, 54; м. Суми, ФОП Лопатка М.В.

Слухачі мають широкі можливості на діючому торговому об’єкті закріпити набуті теоретичні знання та набути професійні навички й уміння з розпізнавання асортименту непродовольчих товарів, їх видів і сортів, відмінних особливостей; навички розшифрування маркувальних даних та визначення умов і термінів зберігання товарів.

Бажаємо нашим слухачам стати справжніми професіоналами своєї справи! Відповідально ставитися до роботи та гідно представити отримані теоретичні знання за місцем проходження практики на базі майбутніх роботодавців.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *