Підсумки роботи за І півріччя 2018 року

12-13 липня 2018 у місті Нова Каховка Херсонської області відбулась нарада керівництва державної служби зайнятості щодо підсумків роботи за перше півріччя та визначення пріоритетних завдань діяльності до кінця поточного року.

Нарада проходила за участі в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка, заступника Голови ДСЗ (ЦА) Юлії Жовтяк, директорів обласних центрів зайнятості, директорів центрів  професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, високопосадовців Херсонської області та експертів.

На нараді піднімались питання як про підведення підсумків роботи державної служби зайнятості за І півріччя 2018 року так і про визначення пріоритетних завдань діяльності до кінця поточного року, про впровадження нових форм і методів роботи в процесі реформування, про співпрацю з роботодавцями, про механізм підготовки кваліфікованих робітників та сучасних фахівців, про досвід використання елементів дуального навчання  в ЦПТО ДСЗ та інші.

В нараді взяв участь директор державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Гузь М. О.. В рамках даного заходу, разом з директорами ЦПТО ДСЗ Михайло Олексійович відвідав ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ», де всі ознайомились з навчальною роботою закладу та обговорив нагальні питання в розвитку ЦПТО.

На нараді позитивно відмітили роботу Сумського обласного центру зайнятості та ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» в частині навчання фахівців для забезпечення життєдіяльності ОТГ, сільських та селищних громад.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *