Профорієнтаційний захід для дітей з особливими потребами

18 липня 2018 року в державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»  відбувся профорієнтаційний захід, організований спільно з  Сумським міським центром зайнятості. На захід запрошені вихованці  КУ Сумської  обласної ради Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

В даний час на українському ринку індустрії краси спостерігається активний розвиток манікюрного та перукарського сервісу. В останні роки на ринку індустрії краси відзначається виникнення безлічі вузькоспеціалізованих салонів, які акцентують свою діяльність саме на наданні манікюрних або лише перукарських послуг.

Саме тому виникає необхідність з ознайомленням населення, а особливо дітей, з роботою майстрів індустрії краси та формуванню у них знань про вибір  майбутньої професії

На заході дітей ознайомили  з роботою ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ», провели психологічні ігри та вправи на розвиток креативності і комунікативності, що необхідні при роботі в сфері послуг. Також майстри виробничого навчання та слухачі навчального закладу провели майстер-класи по створенню зачісок та манікюру.

ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» бажає  своїм гостям  визначитись питанні професійного самовизначення.

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *