Випуск групи № 105 «Продавець непродовольчих товарів»

3 серпня 2018 року в Сумському центрі ПТО ДСЗ успішно пройшла державна кваліфікаційна атестація слухачів групи № 105 «Продавець непродовольчих товарів».

Наші продавці гідно пройшли курс теоретичного та практичного навчання, показавши гарні знання згідно вимог кваліфікаційної характеристики продавця непродовольчих товарів ІІІ розряду. Закріпили одержані професійні уміння та навички під час самостійної роботи на торгових підприємствах під час виробничої практики і склали іспити на високому і достатньому рівні. Такого рівня, на думку слухачів, вони досягли завдяки високій майстерності і професіоналізму викладацького складу навчального закладу.

Кожна професія ставить вимоги до індивідуальних властивостей людини. Для професії продавця непродовольчих товарів важливою є схильність людини до роботи з людьми. Тому ми бажаємо слухачам бажання і вміння працювати з людьми!

Останній день  для випускників став підсумком їх наполегливої праці на шляху до обраної мети – стати конкурентоспроможним робітником та знайти своє робоче місце з гідною заробітною платою.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *