Розпочато навчання на довгострокових курсах за напрямом «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації»

29 серпня 2018 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» розпочали навчання слухачі на довгострокових курсах за напрямом «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації».

Сучасні ринкові умови висувають високі вимоги до рівня професійних знань бухгалтера. Йому необхідно знати основи господарського, трудового, цивільного і податкового законодавства, положення, інструкції та інші нормативні документи щодо порядку ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, методичні матеріали міністерств та інших центральних органів виконавчої влади щодо галузевих особливостей застосування положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

Професія бухгалтера стає універсальною. Тому він повинен мати достатній рівень знань не тільки з облікової роботи, а й уміти виконувати обов’язки ревізора та фінансового аналітика.

А отже, діючі бухгалтери повинні вміло використовувати у своїй подальшій діяльності різноманітні програмні продукти для ведення обліку на підприємстві.

Адміністрація навчального закладу бажає плідного навчання та амбіційних планів на майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *