Розпочато навчання за професіями «Продавець продовольчих товарів» та «Продавець непродовольчих товарів»

3 вересня 2018 року у Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості» до навчання приступили дві  групи слухачів за професіями «Продавець продовольчих товарів» та «Продавець непродовольчих товарів».

Відповідно до навчального плану майбутні продавці будуть отримувати знання із загально-професійної та професійно-теоретичних підготовки, та відпрацьовуватимуть навички на професійно-практичних заняттях.

Торгове ремесло — одне з найдавніших занять людини. Воно з’явилося тоді, коли необхідно було обміняти товар на товар чи товар на гроші. Однак слово «продавець» прийшло в наш побут лише наприкінці XIX століття, коли стали з’являтися великі торгові підприємства й універмаги. На сьогодні продавець — це особа, яка безпосередньо контактує з покупцями і здійснює продаж товару. Праця складна і об’єднує обслуговування покупців, різноманітні робочі операції щодо приймання товарів, їх сортування, зберігання, переміщення, підготовку до продажу. Продавець розповідає покупцям про асортимент, докладно роз’ясняє характеристики, параметри, властивості товару, пояснює способи використання, збереження і відходу.

Сподіваємось, що наші слухачі за час навчання удосконалять свої практичні навички та теоретичні знання аби успішно пройти кваліфікаційні пробні роботи, державну кваліфікаційну атестацію та стануть конкурентоспроможними на ринку праці, успішно працевлаштувавшись на робочих місцях.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *