Випуск групи за професією «Перукар (перукар-модельєр)»

29 жовтня 2018 року слухачі групи № 147 за професією «Перукар (перукар-модельєр)» склали кваліфікаційні пробні роботи. 30 жовтня 2018 року — пройшли Державну кваліфікаційну атестацію.

Державна кваліфікаційна комісія відмітила добрий рівень підготовки слухачів.  На професійну підготовку слухачів особливу увагу звернула голова комісій Фурдило І.І. — голова асоціації перукарів міста Суми, власниця салону краси «Ірен».

Слухачки групи № 147 продемонстрували  високий рівень вмінь та навичок з:

  • простих та класичних, базових та сучасних, чоловічих, жіночі та дитячих модельних стрижок із застосуванням прогресивних методів та технологічних прийомів з урахуванням індивідуальних особливостей людини;
  • укладання волосся феном способом “бомбаж”, “брашинг” та пальцями рук, гарячої завивки волосся  локонами різних видів та хвилями із застосуванням прогресивних інструментів та способів, модельних зачісок із використанням різних типів бігуді та з урахуванням індивідуальних особливостей людини;
  • холодного укладання волосся хвилями,  хімічної завивки волосся різними способами із застосуванням  як класичних, так і прогресивних технологій; фарбування волосся  фарбниками різних груп та гігієни голови.

Члени комісії, а саме роботодавці достойно оцінили фахову підготовку наших слухачів та відмітили вміння та навички, отримані слухачами на практичному навчанні.

Успіхів Вам, випускники, в подальшому професійному зрості та житті!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *