День працівника соціальної сфери України

День працівника соціальної сфери — професійне свято України. Відзначається щорічно у першу неділю листопада.

Соціальний працівник – це кваліфікований консультант і комунікатор. Він вміло оперує Законами України, використовуючи їх для вирішення кризових ситуацій, разом з клієнтами створює програми та механізми виходу зі складних ситуацій.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним та психічним здоров’ям, особистими й груповими конфліктами, плануванням сім’ї, з проблемами працевлаштування, професійної та соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя та багатьма іншими. В умовах властивої Україні соціальної динамічності стає гострою проблема правового захисту кожного громадянина, обґрунтування правової доцільності його побутової поведінки, професійної політичної та інших видів діяльності.

Дане свято стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки.

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»  веде постійну  соціальну роботу, а саме:

  • по наданню безкоштовних послуг з манікюру та перукарського мистецтва, відповідно до укладених договорів з Комунальною установою «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» «БЕРЕГИНЯ», з Українським товариством глухих Сумською обласною організацією «УТОГ», а також із Сумським обласним військовим комісаріатом;
  • по наданню безкоштовних послуг з манікюру та перукарського мистецтва учасникам АТО і переселенцям;
  • навчанню безробітного населення;
  • розпочато роботу з підготовки спеціалістів для життєзабезпечення об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад;
  • щодо психологічної підтримки учасників АТО і переселенців.

Навчальний заклад щиро вдячний за співпрацю членам даних організацій та установ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *