Перспективи співпраці ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ»

Сучасні тенденції та інтенсивність розвитку суспільства створюють нові передумови для налагодження комунікації між різними організаціями, установами та підприємствами, в яких на зміну конкуренції приходять конструктивний діалог і порозуміння. Налагодження партнерських відносин стає одним із найважливіших підходів у діяльності інституцій на шляху досягнення спільних цілей, запорукою важливих змін у громадах і суспільстві загалом.

У відповідності до стратегії розвитку Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» до 2020 року та з метою розвитку садівництва на Сумщині, 2 листопада 2018 року директор державного навчального закладу «Сумський центр ПТО ДСЗ» Гузь М.О. та методист Чемелюх О.В. провели робочі зустрічі з керівником ПП АФ «ОБРІЙ МС» Рудицею С.І. та директором Сумської дослідної станції садівництва інституту садівництва національної академії аграрних наук України Фільовим В.В.

В результаті цього, маємо намір заключити договір про співпрацю між ПП АФ «ОБРІЙ МС» та ДНЗ «Сумський ЦПТО ДСЗ», з метою організації навчання та підвищення кваліфікації майбутніх садоводів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *