Випуск групи «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації»

8 листопада в Державному навчальному закладі «Сумський центр ПТО ДСЗ» успішно завершили навчання слухачі довгострокових курсів цільового призначення за напрямом «Комп’ютерні технології  обробки бухгалтерської документації».

Особливістю бухгалтерського обліку є суцільне і безперервне спостереження за всіма господарськими операціями, що здійснюються на підприємстві. Для здійснення такого спостереження кожну господарську операцію оформляють відповідним документом.

Сучасні інформаційні технології здатні швидко одержувати інформацію і обмінятися нею. На сьогодні електронний документообіг і цифровий підпис набули широкого розповсюдження комерційних операцій.

Роботодавці відзначили, що їм хотілося б бачити в своїх компаніях кваліфікованих співробітників, що мають не тільки теоретичні знання, але і практичний досвід обробки бухгалтерської документації за допомогою ІТ технологій.

І це додатковий стимул до того, щоб початківці бухгалтера намагалися підвищити рівень своїх професійних навичок.

В рамках проекту «Сертифікований користувач» компанія ГК «Інтелектуальний сервіс» додатково провела навчання по роботі в програмі електронного документообміну і звітності «M.E.Doc». Сертифікати розробника програми «M.E.Doc» отримали  всі слухачі, при цьому  компанія-роботодавець вище зазначених осіб має право на придбання модулів ПЗ «M.E.Doc» зі знижкою 50%.

Адміністрація навчального закладу бажає випускникам групи «Комп’ютерні технології  обробки бухгалтерської документації» амбіційних планів на майбутнє, реалізації отриманих навичок і знань на новому робочому місті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *