Перемога випускниці нашого навчального закладу у ХХІ Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

З 4 по 5 листопада в Києві пройшов ХХІ Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Столичний НСК «Олімпійський» зібрав справжніх професіоналів для змагання за звання чемпіона України в beauty-сфері.

За звання кращого перукаря, візажиста та майстра з манікюру змагалися понад 600 учасників з України та Європи. Серед них були і наші випускники Моїсеєнко Аліна і Яворська Галина.

Навчальний заклад щиро вітає Галину Яворську, яка посіла перше місце в номінації «Жіночий модний образ. Full fashion look».

Старший майстер навчального закладу Олена Гопко та майстер виробничого навчання перукарів Любов Калмикова, які відвідали даний захід, відмітили, що програма була цікава не тільки учасникам, а й усім шанувальникам прекрасного. Для гостей та учасників провели цікаві інтерактивні лекції та розіграші подарунків. Всі бажаючі змогли поспілкуватися з майстрами своєї справи і отримати слушні поради, як бути здоровим, стильним і привабливим. Адже краса — це не тільки модна зачіска або яскравий мейк-ап, але і щоденна робота над собою.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *