Виробнича практика групи № 171 «Продавець продовольчих товарів»

З 26 листопада слухачі групи № 171, що навчаються за професією «Продавець продовольчих товарів», згідно укладених договорів з підприємствами торгівлі приступили до заключного етапу професійної підготовки – виробничої практики.

Згідно робочих планів виробнича практика триває 30 робочих днів – 240 годин.

На цей час розроблені і погоджені з роботодавцями детальні програми, які містять перелік і види кваліфікаційних пробних робіт, які повинен виконати кожний слухач на своєму робочому місці згідно кваліфікаційних вимог до продавця продовольчих товарів 3-го розряду.

Дванадцять чоловік опановують професію в закладах торгівлі м. Суми, а саме в супермаркетах ТОВ «Меркурій- К», ТОВ «Ресурс ЛТД-1», ФОП Журенко Л.І. «СамМаркет», Єрофеєва Л.О. виробничу практику проходить за місцем проживання в м. Тростянці.

Майбутнім продавцям створені сприятливі умови для набуття майстерності в роботі. Вони працюють з широким асортиментом продовольчих товарів, набувають практичних навичок самостійно виконувати роботи з приймання товарів від матеріально-відповідальних осіб у відділ, розміщення їх на зберігання, особливостей підготовки різних груп товарів до продажу та викладання їх на торговому обладнання згідно правил продажу та санітарних вимог.

Особливо слухачам під час практики подобається те, що їм довіряють самостійно обслуговувати покупців: виявляти попит на товари, запропоновувати наявні продукти, надавати вичерпну консультацію щодо властивостей харчових товарів, відбирати, зважувати їх, проводити розрахунки з покупцями.

Робочі місця продавців оснащені сучасними торговельними меблями, холодильним обладнанням відкритого та закритого типу, електронним ваговимірювальним обладнанням, торговим інвентарем, сучасними пакувальними матеріалами, необхідних для відпрацювання відповідних завдань згідно детальної програми.

Період практики проходитиме в період різдвяних та новорічних зимових свят і наші слухачі являють собою гарну допомогу і навіть заміну робітникам магазинів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *