Державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Продавець непродовольчих товарів»

3 cічня 2019 року в Державному навчальному закладі «Сумський центр ПТО ДСЗ» успішно пройшла державна кваліфікаційна атестація слухачів групи № 170 «Продавець непродовольчих товарів».

Наші майбутні продавці достойно пройшли курс теоретичного та практичного навчання, закріпили одержані професійні уміння та навички під час самостійної роботи на торгових підприємствах при проходженні виробничої практики, і склали іспити на високому і достатньому рівні. Такого рівня вони досягли завдяки високій майстерності і професіоналізму викладацького складу навчального закладу.

А також, професійну підготовку оцінили голова комісії – голова секції «Сфера торгівлі» ради роботодавців Ольховик Марією Михайлівною (виконавчий директор сервісних центрів і магазинів  «Добрий мастер» м. Сум), інші роботодавці та провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації профнавчання Сумського обласного центру зайнятості Петракова Н.О.

На день проведення ДКА всі випускники визначились з працевлаштуванням.

Останній день для випускників став підсумком їх наполегливої праці на шляху до обраної мети – стати конкурентоспроможним робітником та знайти своє робоче місце з гідною заробітною платою.

Успіхів вам, випускники, в подальшому труді і житті!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *