Підготовка фахівців для сільськогосподарських підприємств

Днями завершилося навчання на курсах цільового призначення на базі Навчального відділення ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в с. Хоружівка Недригайлівського району.

Навчальний курс «Сучасні технології підготовки посівних площ для вирощування зернових культур» включає питання : технології обробітку ґрунту, підготовка насіння до сівби, технології вирощування зернових, застосування мінеральних добрив, захист рослин.

Практичною базою для навчального курсу стало місцеве підприємство ТОВ АФ «Хоружівка», де слухачі курсу мали змогу ознайомитися з сучасною технікою, що використовується при вирощуванні зернових культур.

Викладач курсу, агроном ТОВ АФ «Хоружівка» Одарченко Віталій Васильович, ознайомив слухачів не лише з теоретичним матеріалом, а й з механізмом практичного використання отриманих знань у процесі виробництва сільськогосподарської продукції.

Бажаємо випускникам курсу, які успішно підвищили кваліфікацію на курсах цільового призначення, ефективно застосувати отримані знання та вміння у своїй роботі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *