Професійна орієнтація школярів

11 лютого 2019 року на базі навчального відділення ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в с. Хоружівка відбувся майстер-клас з манікюру та перукарської майстерності.

До навчального відділення завітали школярі місцевої школи. Разом з директором Ющенко В.Г. та вчителями, понад 50 школярів, розпочали насичену екскурсійну програму.

Розпочали з екскурсії навчальним закладом, далі – екскурсія до музею «Код нації», де школярі, мали змогу ознайомитися з предметами побуту, одягом та експозицією фото видатних жителів с. Хоружівка.

Під час огляду навчальних  кабінетів, учні мали змогу ознайомитися з тонкощами  професії «Бджоляр», розглянули напрями «Садівництво» та «Ландшафтний дизайн». Далі  завітали до Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних  громад державної служби зайнятості.

У своїх виступах до учнів, директор ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Гузь М.О. та завідувач відділенням Кіяшко В.В. розповіли про кожну професію, яку можна отримати у навчальному закладі, про напрями курсів на яких центр готує кваліфікованих працівників.

Найцікавішою частиною заходу стали професійні майстер-класи з манікюру та перукарської майстерності.

Слухачі ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» ознайомили школярів з тонкощами професії, яку здобувають, а також відтворили всі свої вміння та навички на практиці.

Так, Аліна Нагорна та Аліна Тугулева, представили присутнім зразки розпису нігтів, та надали можливість спробувати різноманітні техніки на зразках — тіпсах.

Майбутні перукарі Наталія  Панько  та Марія Ольховик, зробили  не лише чудові зачіски дівчатам-ученицям, а й стильні укладки для хлопців.

Дякуємо гостям за схвальні відгуки, запрошуємо усіх бажаючих відвідати навчальний заклад і обрати професію за покликанням!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *