Надання безоплатної правової допомоги на базі Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості

Днями відбулася робоча зустріч директора ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Гузя М.О., заступника директора з навчальної роботи Шаповалової В.А. та директора Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру надання правової допомоги Валюх І.І.

Під час зустрічі  було напрацьовано основні заходи щодо співпраці бюро та Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості  з питань електронного декларування та антикорупційного законодавства, податкової пільги на навчання, виплати нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, надання юридичних консультацій населення.

Консультації надаватимуться як на базі Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад, так і передбачено роботу у форматі віддаленого робочого місця через Skype-зв’язок та інформаційну базу Центру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *