Презентація першого в Україні Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості в Сумській області на Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

14-16 березня 2019 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

ДНЗ «Сумський центр професійно технічної освіти державної служби зайнятості» став активним учасником виставки. Окрім презентації діяльності навчального центру на  виставковому павільйоні, відбулася презентація першого в Україні Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості в Сумській області.

Під час презентації учасники ознайомилися з діяльністю центру, напрямами та формами роботи, мали змогу попрацювати з інформаційною базою віддаленого робочого місця.  Презентація центру отримала схвальні відгуки серед присутніх, та особливо  зацікавила представників Бердянського державного  педагогічного університету (завідувач кафедри менеджменту  та адміністрування Крижко Василь Васильович) та колег з навчальних закладів Харківщини і Житомирщини, тому було прийнято рішення про організацію поїздки до навчального центру в с. Хоружівка для обміну досвідом.

За активну участь у виставці у відповідних номінаціях  ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» нагороджено дипломом учасника, почесною грамотою та вручено сертифікат про проведену презентацію!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *