Круглий стіл для керівництва та фахівців сільських, селищних рад Роменського району та Андріяшівської об’єднаної територіальної громади.

9 квітня 2019 року на базі Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад відбувся інформаційний захід у форматі «круглого столу» для органів місцевого самоврядування Роменщини.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися Лідія Павлик — заступник директора Сумського обласного центру зайнятості, Віктор Переваруха – голова Роменської районної ради, Михайло Гузь – директор ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ».

У програмі комплексного заходу для представників місцевого самоврядування Роменщини було обговорено ряд актуальних питань розвитку сільських територій та сприяння розвитку ОТГ, зокрема питання охорони громадського порядку, енергоефективності в комунальних підприємствах та установах місцевих рад, сільськогосподарських та промислових підприємствах району, питань землеустрою.

До участі у заході були залучені фахівці структурних підрозділів Сумської ОДА, представники громадських організацій, державного банку.

Так, під час роботи круглого столу начальник відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Юрій Лях наголосив на основних аспектах запровадження прозорого та конкурентного порядку надання у власність та користування земель на основі аукціону. Олександр Суховій, заступник директора Сумської обласної дирекції АБ «Укргазбанк», офіційний представник Фонду енергоефективності, ознайомив присутніх з перспективами співпраці з іноземними партнерами по спільному запровадженню енергозберігаючих технологій, наданню «теплих кредитів» та кредитування альтернативних джерел енергії.

Можливості та види стимулювання діяльності громадських організацій з охорони громадського порядку, практику роботи загонів з охорони громадського порядку за умов відсутності дільничного інспектора поліції на території сільської ради учасники заходу мали змогу обговорити та побачити механізм їх практичного застосування на базі першої на Сумщині поліцейської станції в с. Хоружівка. Майор поліції, начальник превенції, Андрій Нишкур, провів екскурсію поліцейською станцією, ознайомив присутніх з роботою поліцейської станції, її основними функціями та завданнями, функціональними обов’язками дільничного інспектора, а також з перспективами та напрацюваннями щодо роботи загонів охорони громадського порядку території , що охороняється Поліцейською станцією.. Завершили роботу заходу оглядом навчального Центру та історико-культурних пам’яток Хоружівського старостинського округу.

Учасники заходу отримали змістовні консультації за напрямами розвитку об’єднаних громад, мали змогу обговорити теми для організації наступних інформаційно-просвітницьких заходів на базі Центру, а також напрямів професійного навчання спеціалістів об’єднаних громад, сільських та селищних рад.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *